ЗАКЛИКАЮ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ ЩЕПИТИСЯ ПРОТИ COVID-19, АБИ УНИКНУТИ ПОСИЛЕНИХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

  • 484

Фото без опису

Про це сьогодні, 01 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що заповненість ліжок у стаціонарах області становить 39%. Зокрема, на стаціонарному лікуванні у медичних закладах Житомирщини знаходяться 1108 хворих на COVID-19, з яких кисневої підтримки потребують 834 людини, а до апаратів ШВЛ підключено 54 особи.

«Станом на сьогодні ситуація із заповненістю стаціонарів медичних установ області хворими на COVID-19 покращилася, однак це не означає що варто нехтувати свої здоров’ям і здоров’ям оточуючих та ігнорувати вакцинацію. Сьогодні найдієвішим засобом перенести хворобу в легкій формі є щеплення. Крім того, хочу наголосити, що з 06 грудня на території України вступають в силу оновлені карантинні обмеження, які є більш жорсткими по відношенню до невакцинованих громадян», — розповіла Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також зазначила, що станом на сьогодні у Житомирській області проведено майже 766 тисяч щеплень проти коронавірусу, а за минулу добу, 01 грудня, вакциновано 7 766 жителів області.

Нагадаємо, що за минулу добу у Житомирській області зареєстровано 214 нових лабораторно підтверджених та 11 летальних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

ВІДЕО