ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА 85 % ВИКОНАНО РОБОТИ ЗІ ЗВЕДЕННЯ ДВОРІВНЕВОЇ ТРАНСПОРТНОЇ РОЗВ’ЯЗКИ НА АВТОДОРОЗІ М-21 ПОБЛИЗУ БЕРДИЧЕВА

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Будівництво транспортного пересічення виконується в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на автомобільній дорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, км 214+223, що поблизу міста Бердичів.

Такого масштабу роботи з будівництва доріг в області проводилися більше 10 років тому.

Наразі триває влаштування шарів дорожнього покриття на підходах до шляхопроводу та проїздах, ведуться земляні роботи.

Крім того, вже вдалося частково розвантажити транспортний потік, спрямувавши по одній смузі рух під зведеним шляхопроводом у напрямку Вінниця – Житомир.

Згідно з проєктом транспортна розв’язка передбачає будівництво:

шляхопроводу на з’їзді №2 Бердичів – Житомир;

підходів до шляхопроводу;

додаткового лівого віднесеного повороту на км 213+291,2 а/д М-21(на межі села Осикове);

лівого віднесеного повороту на з’їзді №2 Бердичів – Житомир (перед селом Гришківці).

Транспортна розв’язка поблизу Бердичева є частиною нового маршруту між двома столицями – Київ та Кишинів.

Нагадаємо, що відтепер жителі кількох громад Новоград-Волинського району можуть зручно діставатися відремонтованою дорогою траси М-06.