ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ ТА ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ТЕСТОВОГО ЗАПУСКУ ТЕЦ У ЖИТОМИРІ

  • 398

Сьогодні, 18 листопада, у Житомирській області з робочою поїздкою перебуває Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов.

Робоча поїздка розпочалася з урочистого проведення тестового запуску термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна на базі районної котельні РК-10 у м.Житомирі. Участь у заході також взяли голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, голова обласної ради Володимир Федоренко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Програмою робочої поїздки Олексія Чернишова до Житомирської області також передбачено відвідування центру масової вакцинації населення у м.Житомирі на базі ТЦ ОЛДІ та огляд об’єктів програми Президента України «Велике будівництво».

ТКрім того, Міністр розвитку громад і територій України проведе нараду у Житомирській облдержадміністрації з обговорення актуальних питань, зокрема щодо:

початку опалювального сезону 2021/22;

стану проведення вакцинальної кампанії та захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у Житомирській області;

впровадження проєктів з енергоефективності в м. Житомирі;

реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на території Житомирської області у 2021/22 року.

Нагадаємо, що Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь у засіданні комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису