НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО: МАЙЖЕ 90% ХВОРИХ НА COVID-19 У СТАЦІОНАРАХ ОБЛАСТІ — НЕВАКЦИНОВАНІ

Про це повідомила сьогодні, 17 листопада, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в регіоні.

Також вона зазначила, що за добу 16 листопада в області виявили 456 нових інфікованих, а за період пандемії встановлено 2818 летальних випадків від вірусу.

Крім того, перша заступниця голови ОДА повідомила, що сьогодні в стаціонарах області перебуває 1569 хворих на COVID-19, з яких кисневу підтримку отримують 1170, а під апаратами ШВЛ знаходяться 50 осіб.

«Наголошую, що вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, що вже застосовуються», — сказала Наталія Остапченко.

Вона також зазначила, що в області від початку вакцинальної кампанії проведено 665 551 щеплення від COVID-19, а за добу 16 листопада — 9 527.