ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РОЗБУДОВУЄТЬСЯ СОЦІАЛЬНА ІНФРАСТРУКТУРА. ФОТО

В області, відповідно до програми Президента «Велике будівництво», продовжується розбудова соціальної інфраструктури задля забезпечення належного рівня життя та задоволення потреб жителів регіону.

Так, у с.Слободище Бердичівського району завершена реконструкція закладу дошкільної освіти з впровадженням нового освітнього простору. Тут збудовано очисні споруди, обладнано котельні із сучасною системою опалення, виконані роботи з теплопостачання, каналізації, вентиляції, електропостачання тощо.

Реконструйований садочок наразі можуть відвідувати 60 дітей с.Слободище.