У ЛЮБАРСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ЗАПРАЦЮВАЛА НОВА СУЧАСНА АМБУЛАТОРІЯ

  • 387

Від сьогодні на ще один сучасний об’єкт, що забезпечує доступність сільського населення до медичних послуг, у Житомирському районі стало більше.  10 листопада у селі Липне відбулося довгоочікуване відкриття новозбудованої  амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На урочистий захід з такої приємної нагоди завітали голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко,  т.в.о. голови  Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич, Любарський селищний голова Володимир Герасимчук.

Під час церемонії відкриття амбулаторії наголошувалося на важливій ролі держави у справі значного покращення якості медичних послуг у сільській місцевості. З цією метою і будуються нові чи осучаснюються старі приміщення таких медичних закладів. Уведення в експлуатацію амбулаторії в Любарській територіальній громаді є яскравим підтвердженням цих намірів, важливим кроком назустріч збереженню здоров’я людей.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття нової амбулаторії, після чого присутні оглянули приміщення медичного закладу. Просторе і гарне, воно відповідає сучасним вимогам, зокрема і для отримання медичних послуг людьми з інвалідністю. Амбулаторія оснащена усім необхідним  обладнанням для надання первинної медичної допомоги (тут облаштовані кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, реєстратура), комп’ютерною технікою,  меблями та житловою зоною для лікарів.

Медичний заклад обслуговуватиме не тільки жителів села Липне, а й довколишніх населених пунктів громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису