ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ДІЛЯНКИ МІЖНАРОДНОЇ АВТОДОРОГИ М-21 МІЖ СЕЛАМИ ФАСОВА ТА АНДРІЇВКА. ВІДЕО

За інформацією Служби автомобільних доріг у Житомирській області, на ділянці міжнародного автошляху М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський у рамках програми Президента України «Велике будівництво» розпочато поточний середній ремонт.

Йдеться про ділянку км 136+587 — 148+000, що знаходиться між селами Фасова та Андріївка.

Наразі підрядник знімає зношений шар дорожнього полотна та влаштовує 20-сантиметрововий нижній шар основи із щебенево-піщаної суміші.

Загалом, ремонт передбачає:

посилення основи із щебенево-піщаної суміші;

влаштування основи із щебенево-піщаної суміші (нижній шар);

вирівнюючого шару та шару основи з органо-мінерального матеріалу;

влаштування покриття з асфальтобетонної суміші;

влаштування верхнього шару ЩМА;

нанесення горизонтальної розмітки;

встановлення металевого бар’єрного огородження;

встановлення нових дорожніх знаків.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми «Велике будівництво» на Житомирщині завершено бетонування монолітної плити шляхопроводу на транспортній розв’язці поблизу Бердичева.

Також завдяки програмі Президента завершено ще один об’єкт дорожньої інфраструктури – реконструкцію ділянки автошляху Ходорків-Мохначка у Попільнянській територіальній громаді.