ПРОДОВЖУЄМО ВАКЦИНАЦІЮ У ВІДДІЛЕННЯХ «УКРПОШТИ», – ЖИТОМИРСЬКА ОДА

  • 624

З  7 жовтня 2021 року в пунктах щеплень від COVID-19, які відкрилися в окремих відділеннях «Укрпошти» області, вакцинували 698 людей. Також у цих пунктах продовжилася вакцинація працівників самої Укрпошти.

У відділенні поштового зв’язку № 14 міста Житомира вакциновано 147 людей.

Звертаємо увагу, що 20 жовтня у відділенні поштового зв’язку №14 м.Житомира мобільна медична бригада буде проводити вакцинацію пенсіонерів та всіх бажаючих. 

Коли?  Початок о 10.00 до 15.00.

Де?  вул. Київська, 20.

З якою періодичністю? Щосереди з 10.00 до  15.00

Щеплення здійснюють мобільні медичні бригади вакциною CoronaVac/Sinovac Biotech та Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Також в цих пунктах можна отримати другу дозу вакцини.

Інформацію про роботу пунктів щеплення у відділеннях зв’язку можна також дізнатися у свого сімейного лікаря.

Зверніть увагу! Перелік, дати та час роботи мобільних бригад у відділеннях «Укрпошти» постійно оновлюються.

Нагадаємо, що 07 жовтня у відділеннях «Укрпошти» Житомирської області розпочато вакцинацію пенсіонерів та інших охочих проти COVID-19.

CoronaVac/Sinovac Biotech — це інактивована вакцина, розроблена китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 14-28 днів Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.

Comirnaty/Pfizer-BioNTech — це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Потрібні дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного використання.Фото без опису