НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ТА ІРИНА МИКИЧАК ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ СУЧАСНОГО МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ «РАДОВЕЛЬ»

20 жовтня, перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко спільно із заступницею Міністра охорони здоров’я України Іриною Микичак долучилися до відкриття професійного, інноваційного, сучасного медичного центру «Радовель» у Коростенському районі.

Також участь в урочистостях взяли керівництво Коростенського району, Олевської територіальної громади, Радовельського старостинського округу, представники профільних структурних підрозділів Житомирської облдержадміністрації, громадськість.

Даний об’єкт медичної інфраструктури області надаватиме високоякісні медичні послуги та консультації жителям с.Радовеля та прилеглим до нього сіл.

Центр створений за підтримки мецената, ініціатора проєкту «Радовель» Михайла Весельського.

Під час робочої поїздки до Житомирщини заступниця Міністра охорони здоров’я Ірина Микичак оглянула низку й інших закладів охорони здоров’я, зокрема побудованих у рамках програми Президента України «Велике Будівництво».

Нагадаємо, що за програмою “Велике будівництво” проходить реконструкція Житомирського обласного онкологічного диспансеру.

Раніше перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко долучилася до відкриття відділення екстреної медичної допомоги у КНП “Коростенська ЦМЛ КМР”.