ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ У СМТ НОВА БОРОВА

  • 443

У Житомирській області триває реалізація програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», завдяки якій щомісяця відкриваються нові об’єкти, необхідні для забезпечення високого рівня життя жителів територіальних громад.

Так, завершено капітальний ремонт дороги протяжністю 0,5 км у смт Нова Борова Житомирського району.

«Ще одна успішна громада нашої області отримала сучасну дорогу, що відповідає європейським стандартам. Слід відзначити, що відремонтована ділянка веде, зокрема ще до одного зразкового об’єкту президентської програми – нещодавно відкритої амбулаторії. Тож маємо комплексний підхід до розвитку соціальної інфраструктури та нову якість життя у сільській місцевості. Впевнений, що нові дороги – це імпульс для розвитку кожного населеного пункту, а для села особливо. Оскільки транспортне сполучення – це питання постійної комунікації між населеними пунктами громади, це розвиток територій та бізнесу», – сказав голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку ОДА, це об’єкт капітального ремонту 2020 року.

Для забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху та доведення ділянки дороги до нормативних параметрів згідно з проєктно-кошторисною документацією було проведено такі види ремонтних робіт:

влаштування шару асфальтобетонного покриття площею 2500 м2;

влаштування бортового каменю;

облаштування з’їздів, примикань та ін.

На сьогодні всі ремонтні роботи завершені та об’єкт введено в експлуатацію.

Нагадаємо, що триває реконструкція автодороги Н-03 Житомир – Чернівці.

Довідково. Замовник робіт – Департамент регіонального розвитку Житомирськоїоблдержадміністрації. Переможець відкритих торгів – ТОВ “Будстандарт ЛТД”.

Загальна кошторисна вартість: 8504,4 тис. грн. Джерело фінансування: Державний дорожній фонд.

Фото без описуФото без описуФото без опису