ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ПРОДОВЖУЄМО ВІДСЛІДКОВУВАТИ ХІД РОБІТ ІЗ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ДОРІГ В ОБЛАСТІ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

  • 489

Для забезпечення подальшого соціально-економічного розвитку та підвищення рівня життя мешканців територіальних громад у Житомирській області тривають активні роботи з будівництва та ремонту доріг.

Так, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко проінспектував, як проходить ремонт ділянки дороги Андрушівка-Червоне-Закутинці.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, ремонт розпочався лише два місяці тому. Зараз тут вже проведено необхідні підготовчі роботи, відфрезеровано старе покриття та влаштовано понад 5 кілометрів вирівнюючого шару.

Для того, щоб нова дорога відповідала вимогам, які висуваються до об’єктів, що включені до президентської програми, на цій ділянці ще необхідно облаштувати новий дорожній одяг, нанести розмітку й встановити знаки та напрямні стовпчики.

Загалом на даному об’єкті планується відремонтувати майже 8 кілометрів дорожнього покриття.

«Ця ділянка дуже важлива для прилеглих громад, адже з’єднує не лише декілька населених пунктів, а й десятки сільськогосподарських підприємств Андрушівської та Червоненської громад. Водночас президентська програма дає цій території ще додатковий зиск – підрядна організація використовує будматеріали, зокрема щебінь, що поставляються з неподалік розташованого кар’єру», – зазначив Віталій Бунечко.

Голова ОДА також додав, що капітальний ремонт даної ділянки дороги буде виконано якісно та у встановлені терміни.

Нагадаємо, що завершено реконструкцію дороги в Оліївській громаді у напрямку Кам’янка-Вільськ.

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» окрім розбудови дорожньої інфраструктури на Житомирщині триває будівництво соціально важливих об’єктів – амбулаторій, шкіл, садочків тощо. Так, 01 жовтня перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко взяла участь у відкритті приймального відділення у Коростені.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису