ЮРІЙ ДЕНИСОВЕЦЬ ОГЛЯНУВ ХІД ВИКОНАННЯ РЕМОНТНИХ РОБІТ НА АВТОШЛЯХУ О 060510 СІМАКІВКА-БАРАШІ-ПУЛИНИ-КОРОСТИШІВ-КОТЛЯРКА

У Житомирському районі ще одна автомобільна дорога загального користування  місцевого значення капітально ремонтується в рамках Програми Президента «Велике будівництво».

28 вересня голова райдержадміністрації Юрій Денисовець ознайомився з ходом ремонтних робіт на автошляху О 060510 Сімаківка-Бараші-Пулини-Коростишів-Котлярка км 61+321 – км 65+183.

Протяжність ділянки ремонту   цього обєкту  майже чотири кілометри.

Проєктом капітального ремонту передбачено:

розчищення укосів земляного полотна на прилеглої смуги від чагарнику;

обрізування крон дерев, корчування пнів;

розбирання існуючого дорожнього одягу та водопропускних труб;

досипання земляного полотна з пошаровим ущільненням;

влаштування вирівнюючого шару основи із щебенево-піщаної суміші С-5 та С-7;

влаштування вирівнюючого шару покриття з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші;

влаштування верхнього шару покриття з дрібнозернистої щільної асфальтобетонної суміші

влаштування елементів водовідведення (портальні стінки, відкосні стінки, укріплення русла оголовків з/б труб) ;

улаштування нового тротуару з асфальтобетонну;

влаштування зупинкових майданчиків, автопавільйонів;

встановлення нових технічних засобів організації дорожнього руху (дорожніх знаків, розмітки, бар‘єрного огородження та напрямних стовпчиків).

Наразі залишилося виконати встановлення дорожніх знаків та бар‘єрних огороджень, а також нанести дорожню розмітку.