Сьогодні в Україні відзначають День рятувальника Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, його відмічають також ті, хто внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації н

Дата: 17.09.2021 15:29

Сьогодні в Україні відзначають День рятувальника

Це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань, його відмічають також ті, хто внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей, передає Укрінформ.

“Ви справжні Герої, які повсякчас ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших. Переконаний, ваш професіоналізм, сила духу, витримка та взаємодопомога будуть і надалі слугувати надійним фундаментом гарантування безпеки життя і здоров’я наших громадян”, - зазначив Чечоткін та побажав кожному “міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, добра та мирного неба над рідною українською землею”.