ЗАКЛИКАЮ ВСІХ ОСВІТЯН ЖИТОМИРЩИНИ ВАКЦИНУВАТИСЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНОЦІННЕ НАВЧАННЯ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

  • 505

Фото без опису

Найближчим часом на рівні держави буде прийнято рішення щодо переходу до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки та посилення карантинних обмежень.

Вакцинація була та залишається головним запобіжником для швидкого поширення захворюваності на COVID-19 та стрімкого збільшення навантаження на медичну систему.

Введення «жовтої зони» передбачає додаткові обмеження. Зокрема будуть переведені на офлайн-навчання школи, де частка вакцинованих працівників нижче за 80%.

«Зараз ще є можливість забезпечити нашим дітям навчання у звичному форматі. До кінця тижня вчителі та працівники шкіл мають можливість отримати щеплення та запобігти переходу до дистанційного навчання», – наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

На сьогодні загальний показник вакцинованих щонайменше однією дозою освітян області становить понад 66 відсотків.

«Потрібно розуміти, що відсутність вакцинації зараз створює передумови для прискореного посилення карантинних заходів, навіть до введення локдауну. Тому, хочу ще раз звернутися до жителів та керівників громад. Зараз на центрах вакцинації доступні різні типи вакцин, звертайтеся та отримуйте щеплення», – зазначив очільник облдержадміністрації.

Контактуючи з великою кількістю людей щодня, освітяни мають підвищений ризик заразитися COVID-19, а також стати розповсюдниками вірусу. Саме тому всім закладам освіти потрібно організувати щеплення охочих працівників, запросивши мобільну бригаду з імунізації. Окрім того, освітяни можуть вакцинуватися у найближчому пункті чи центрі масової вакцинації.

«Вакцинація працівників закладів освіти – це здоров’я й безпека вчителів та учнів. Сьогодні найкраща школа – це відкрита і безпечна школа, де діти мають можливість живого спілкування з вчителями та однолітками. Насамкінець ще раз наголошую, що вакцинація від COVID-19 – це безпечний та ефективний спосіб захиститися від важкого перебігу хвороби та госпіталізації», – звернувся до освітян Віталій Бунечко.

Нагадаємо, що 07 вересня перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко провела брифінг щодо епідемічної ситуації у Житомирській області.

Довідково. Станом на сьогодні у Житомирській області діє 5 центрів масової вакцинації проти COVID-19, з переліком яких можна ознайомитися ТУТ