ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РЕКОНСТРУКЦІЯ ОБЛАСНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ ПЕРЕБУВАЄ В АКТИВНІЙ ФАЗІ. ВІДЕО

  • 641

Фото без опису

У 2021 році до переліку об’єктів програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено проведення реконструкції у Житомирському обласному онкологічному диспансері.

Під час звітної пресконференції голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що завдяки президентській програмі реконструкцію буде завершено цього року.

Очільник облдержадміністрації зауважив, що реконструкція онкодиспансеру триває вже не один рік, що зумовлено необхідністю поетапного виконання робіт для забезпечення безперебійного функціонування закладу та лікування пацієнтів.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, в рамках проєкту буде проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень приймального, ендоскопічного, лабораторного, поліклінічного, амбулаторно-операційного, хіміотерапевтичного, онкогенікологічного, рентгенологічного та мамологічного відділень.

Загальна вартість всього проєкту – 93,99 млн грн. Залишкова станом  на 01.01.2021 – 40,2 млн грн. Фінансування передбачено у сумі 36,2 млн грн з ДФРР і 4,0 млн грн з обласного бюджету.

Нагадаємо, що під час чергової сесії Житомирської обласної ради прийнято рішення щодо придбання лінійного прискорювача для онкодиспансеруПро це розповіла журналістам перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Посилання на відео