Конкурс малюнків на асфальті для дітей "Країна добрих сердець"

  • 609

Фото без опису

Додаток 1

 

Доброго дня, шановна громадо, дорогі українці та усі добрі люди!

Ми родина Кудрявських. Наш єдиний синочок, наш первісток - Єгорчик - має тяжке генетичне захворювання СМА (спінальна м’язова атрофія) і врятувати його може лише один укол. Але цей укол - найдорожчі у світі ліки. Його вартість 1 млн 800 тис доларів. Це захмарна сума для нашої родини!

10 тяжких, хвилюючих, безсонних і страшних місяців ми збираємо кошти та благаємо про допомогу усіх небайдужих. Зібрана більша частина від необхідної суми і за це ми дякуємо кожному, хто перерахував гривню, 20, 50, 100. Це по-справжньому народний збір! Дякуємо вам, наші рідні та низько вклоняємось!

Та ми вимушені зараз стояти на колінах перед усім світом, тому що для оплати рахунку з клініки у Сан-Антоніо та введення препарату нашому синові, залишилися лічені дні. Ми так боїмося не встигнути! Це нестерпно боляче знати, що ми можемо врятувати свого сина, що ліки, які подарують йому щасливе дитинство, існують, а ми не можемо ніяк цей процес пришвидшити. Ми би продали все майно, взяли скільки можна кредитів, але 65 млн грн для нас - непідйомна сума. Це тяжке випробування. Ми благаємо кожного не пройти повз нашу біду! Нам залишилося зібрати ще 20 млн грн, але так хочеться вірити, що з Божою поміччю та вашою підтримкою, дорогі українці, ми встигнемо!

Нашого синочка у цьому поєдинку за життя підтримує дуже багато відомих людей, серед яких і спортсмени (футболісти ФК “Динамо” та ФК “Шахтар” надали свої речі з автографами для благодійного аукціону), і співаки (гурт “Океан Ельзи”, Світлана Тарабарова, Віталій Козловський, Альона-Альона, Роман Скорпіон також підписали листівки та записали відеозвернення), і гумористи, і журналісти  та телеведучі (Наталія Мосейчук, Соломія Вітвіцька, Неля Шовкопляс, Руслан Сєнічкін, Людмила Барбір та інші). Команда небайдужих людей та помічників нашого Єгорчика - найдобріші у світі люди!

Давайте сьогодні, у цей святковий ювілей незалежності нашої країни, будемо творцями дива! Допоможіть нам виграти цей бій Єгора за незалежність від хвороби!

Якщо ви не наважитесь допомогти сьогодні, завтра може бути вже пізно. Будь ласка, не покидайте нас у тяжку хвилину! І нехай вам ваше добро повернеться сторицею!

 

 

З вдячністю та надією на підтримку

родина Кудрявських

 

 

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

 5168 7573 5840 7031 Кудрявська Анна Олексіївна (мама)

 4149 4993 4285 8485 Кудрявський Руслан Сергійович (тато)

Альфабанк

 5355 5711 0584 4781 Коваленко Людмила Дмитрівна (бабуся)

Monobank

5375 4114 0554 8244 Кудрявська Анна Олексіївна (мама)

 

Додаток 3

 

Конкурс малюнків на асфальті для дітей

на тему “Країна добрих сердець”

 

Дітки громад, які відгукнуться та візьмуть участь у проекті “Країна добрих сердець” матимуть можливість виграти для свого населеного пункту незабутнє свято, яке створять професійні аніматори (дата приїзду узгоджуватиметься обома сторонами). Для цього потрібно 24 серпня організувати конкурс малюнків на асфальті на тему співзвучну з назвою благодійного проекту “Країна добрих сердець”.

 

Мета конкурсу - показати добру та світлу сторону українців, підкреслити їхню щирість та відкритість, вміння співпереживати та допомагати. Малюнків може бути скільки завгодно, головне - щоб діти отримали від цього процесу задоволення, а найталановитіші - принесли своїй громаді подарунок, що створить на наступному святкуванні у громаді незабутню атмосферу радості.

 

Детальні умови конкурсу:

  • намалювати малюнок на асфальті на тему “Країна добрих сердець” (кількість малюнків необмежена);
  • сфотографувати всі роботи та викласти їх у соціальну мережу Facebook (від імені офіційної сторінки громади або особистих сторінок людей);
  • додати до зображення супровідний текст, в якому буде зазначатися назва територіальної громади, область та прізвище й ім’я автора (якщо це одна людина). У тексті зазначити назву конкурсу та проекту в цілому, коротко описати історію маленького хлопчика Єгорчика, який в свій 1 рік мужньо бореться за життя (зразок тексту додається, можна використати його, а можна і власний варіант подати). Обов’язково додати хештеги #врятуємо_життя_єгорчику та #країна_добрих_сердець. А також відмітити у публікації офіційну сторінку збору - це загальнодоступна група @Егор Кудрявский (https://www.facebook.com/groups/388917945567116). Таким чином, організатори відслідкують всіх учасників.
  • Викласти малюнки у соціальну мережу потрібно до 27 серпня включно. Малюнок, який принесе громаді перемогу та подарує незабутнє шоу аніматорів, визначать батьки Єгорчика Кудрявського та оприлюднять назву громади на сторінці Єгорчика у Facebook 30 серпня.
  • Крім того, у конкурсі передбачений “Приз глядацьких симпатій” - це грошовий бонус у розмірі 3000 грн, який батьки хлопчика перерахують на рахунок громади. Його призначення - подарувати дітям радість. Тобто на наступне свято можна на ці кошти придбати морозива, набори крейд, закупити м’ячі чи інший спортивний інвентар. Щоб отримати потрібно активно підтримувати свою громаду лайками, репостами та коментарями. Оргназітори все це відслідкують, проаналізують і також оголосять переможця 30 серпня.

І найголовніше! Пам’ятайте, що цей конкурс покликаний робити добро. У ньому переможці - це всі учасники, адже вони відгукнулися, поширили історію маленького хлопчика Єгорчика та зробили його на крок ближчим до своєї мрії! Батьки хлопчика та волонтери дарують кожному, хто долучився до проекту, свою палку вдячність та низький уклін!

 

 

 

 

Зразок тексту для публікації в соцмережі Facebook

 

Наша громада долучилася до надзвичайно важливого проекту, який має на меті порятунок життя дитини. Саме тому сьогодні наші дітки малювали на асфальті “Країну добрих сердець”. Це країна, де живуть люди з великим серцем, чуйною душею. Жителі цієї країни ніколи не залишать в біді того, хто потребує підтримки та допомоги, а навпаки - простягнуть руку допомоги та не дозволять здатися.

Цей конкурс покликаний привернути увагу до родини українців Руслана та Анни Кудрявської, які вже понад 10 місяців ведуть боротьбу за свого єдиного синочка Єгорчика. Йому всього 1 рік і 8 місяців, але тяжка хвороба СМА (спінальна м’язова атрофія) 2 типу забрала у нього звичайне дитинство. Вони ведуть збір на найдорожчий у світі препарат “Zolgensma” (1 800 000 доларів), але часу на те, щоб Єгорчик вчасно отримав цей препарат залишилося зовсім мало, оскільки його ввести потрібно до 2 років.

Родина звернулася до нашої громади за підтримкою і ми не пройшли повз, не відвернулися. Закликаємо кожного відкрити своє серце та допомогти Єгорчику разом, всією країною!

Просимо підтримати цей пост лайками, коментарями та репостами. Нехай ще більше людей дізнаються про історію Єгорчика та побачать, які наші діти творчі, креативні та надзвичайно талановиті. 

#врятуєможиттяєгорчику

#країна_добрих_сердець

 

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

 5168 7573 5840 7031 Кудрявська Анна Олексіївна (мама)

 4149 4993 4285 8485 Кудрявський Руслан Сергійович (тато)

Альфабанк

 5355 5711 0584 4781 Коваленко Людмила Дмитрівна (бабуся)

Monobank

5375 4114 0554 8244 Кудрявська Анна Олексіївна (мама)

 

 

Відповідальні регіональні куратори проекту “Країна добрих сердець”

 

 

Область

ПІБ куратора

Телефон куратора

Вінницька

Задорожна Вікторія Михайлівна

+38 (067) 771 30 09

Волинська

Дніпропетровська

Житомирська

Шульга Юлія Валеріївна

+38 (098) 496 93 20

Закарпатська

Запорізька

Івано-Франківська

Абрамович Олександра Олександрівна

+38 (096) 125 18 63

Київська

Кіровоградська

Львівська

Ніконенко Ольга Ігорівна

+38 (097) 622 61 70

Миколаївська

Одеська

Полтавська

Кірюшина Наталія Олегівна

+38 (095) 535 40 84

Рівненська

Сумська

Харківська

Тернопільська

Линник-Бугрова Юлія Володимирівна

+38 (095) 334 35 57

Херсонська

Хмельницька

Черкаська

Придиус Олена Анатоліївна

+38 (096) 294 52 49

Чернівецька

Чернігівська

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Посилання 1

Посилання 2