ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ ВІДДІЛЕННЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЛІКАРНЯ №1” У ЖИТОМИРІ

  • 532

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» у Житомирській області реконструйовано ще один об’єкт медичної інфраструктури — приміщення для розміщення відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Комунального підприємства “Лікарня №1” у Житомирі.

Роботи на об’єкті розпочато у 2020 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даним проєктом передбачено:

перепланування частини приміщень 1-го поверху будівлі терапевтичного корпусу;

облаштування нових санвузлів для хворих, персоналу та маломобільних груп населення;

прибудова боксу для автомобілів швидкої медичної допомоги з влаштуванням пандусів;

благоустрій прилеглої території.

Також виконано ряд додаткових робіт, які були не передбачені проєктом, але необхідні для підвищення експлуатаційних характеристик будівлі, а саме:

підсилення несучої здатності колон;

заміну аварійної теплотраси, яка є теплоносієм не тільки для приймального відділення, але й усієї лікарні.

Результатом реконструкції стало збільшення площі приймального відділення до 768 кв.м, що на 493 кв.м більше початкової площі.

На даний момент на обєкті залишилося встановити ангіограф.

Нагадаємо, що перша заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко в рамках робочої поїздки до Коростенського району проінспектувала, як у рамках програми Президента України «Велике будівництво» проходить реконструкція приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах – у Коростені та Овручі.

Також у рамках реалізації в Житомирській області програми Президента «Велике будівництво» у Коростишівській центральній районній лікарні ім. Д.І. Потєхіна реконструйовано відділення екстреної медичної допомоги.

Довідково. Загальна кошторисна вартість проєкту склала 10 028,348 тис грн., з яких:

кошти субвенції — 7 992,163 тис грн;

з місцевого бюджету — 1937,205 тис грн.