ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Групою піротехнічних робіт 09 серпня 2021 року було вилучено та знищено 1 одиницю вибухонебезпечного предмету часів минулих війн, який виявили місцеві мешканці під час виконання господарських робіт в с. Волиця Житомирського району, ним виявилася авіаційна бомба.

Рятувальники 5 ДПРЧ 2 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Житомирській області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

- припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

- в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

- організувати охорону небезпечного місця;

- не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;

• ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.