ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ М-21 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЕРЕБУВАЄ В АКТИВНІЙ ФАЗІ

У рамках програми Президента “Велике будівництво” активно тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 41+483 – км 46+483.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

Ділянка дороги пролягає від села Дубовий Гай і до центральної площі міста Овруч.

Уже виконано такі роботи:

– відфрезеровано зношене асфальтобетонне покриття;

– демонтовано існуючий гранітний бортовий камінь;

– влаштовано основу дорожнього одягу та нижній шар покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші на всій протяжності ділянки.

Наразі тривають роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону.

За інформацією САД, у 2020-му році було відремонтовано 41,6 км автодороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський, побудовано новий міст через річку Желонь у прикордонній із Республікою Білорусь смузі.

З урахуванням попередніх років уже забезпечено якісний проїзд із повною заміною дорожнього одягу від міста Овруч до кордону з Республікою Білорусь.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми у Коростенському районі розпочато ремонт дороги Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський.

Довідково. Підрядник: ПП «Автомагістраль”.