Наказ Про оголошення конкурсу на посаду директорів Старокотельнянської гімназії, Івницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Новоівницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області

  • 702

 

 

 

Фото без опису

ВІДДІЛ  ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ,СІМ’Ї МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ВОЛИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Україна, 13424, Житомирська область, Андрушівський район, село Волиця,вул..Житомирська, буд.105/10,

код ЄДРПОУ 44011446, Тел.0971098178

 

НАКАЗ

 

22.06.2021                                                                                    № 24-К

 

Про оголошення конкурсу на

посаду директорів Старокотельнянської

гімназії, Івницької загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів та Новоівницької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Житомирського району Житомирської області

  

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Волицької сільської ради, затвердженого рішенням шостої сесії Волицької сільської ради  восьмого скликання від 17.06.2021 № 191, у зв’язку з закінченням контракту з директорами Старокотельнянської гімназії Хоменко М. І.,  Івницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Мудревська Н. О. та Новоівницька загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів Шиховець Т.П. Житомирського району Житомирської області.

 

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити з 23 червня 2021 року конкурс на посаду директорів Старокотельнянської гімназії , Івницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Новоівницької загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.

2. Затвердити умови проведення конкурсу на посаду директорів Старокотельнянської гімназії , Івницької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів та Новоівницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області (Додаток 1).

3. Пастух Лілії Анатоліївні  головному спеціалісту відділу освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та  спорту Волицької сільської ради :

1) забезпечити прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посаду директорів Старокотельнянської гімназії , Івницької загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів та Новоівницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського  району Житомирської області;

2) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Волицької сільської ради та на сайтах відповідних загальноосвітніх навчальних закладів  не пізніше наступного дня з дня його прийняття;

3) подати кандидатури до персонального складу конкурсної комісії.

4. Проведення конкурсу здійснити у термін не пізніше двох місяців з дня його оголошення відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Волицької сільської ради.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти, культури,

   туризму, сім’ї, молоді та спорту

   Волицької сільської ради                (підпис існує)          Аліна ХОХОНІК

 

 

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису