ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Затверджене Указом Президента України за № 281/94 від 3 червня 1994 року професійне свято – День медичного працівника,  цього року припадає на 20 червня.

Сьогодні приймають привітання лікарі, медичні сестри, санітари, лаборанти – всі, хто працює у сфері охорони здоров’я. Мета свята – нагадати людям про тих, хто на своїй ділянці роботи дбає про їхнє здоров’я і життя, і, як показали події, пов’язані з пандемією, роблять це, часто ризикуючи власним життям і здоров’ям.

Міцного Вам здоров’я, багато щасливих днів, успіхів у всіх справах та починаннях, благополуччя та добробуту.

Нехай і в будні, і у свята Ви ніколи не засумніваєтесь у важливості своєї благородної праці та вибору професійної стезі медичного працівника. Нехай вдячність та повага пацієнтів додає кожному з Вас сил для служіння людям.

Волицька територіальна громада