УВАГА - КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО!!!

  • 1279

Фото без опису

26 лютого голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець провів друге позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання проведено у дистанційному режимі із використанням електронних засобів комунікації.

На порядок денний виносилося питання про продовження карантину, запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на території району та посилення контролю за їх дотриманням.

За результатами розгляду, з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення комісією вирішено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами від 17 лютого 2021 року № 104), продовжити на території району карантин до 30 квітня 2021 року.

Органам місцевого самоврядування району рекомендовано забезпечити на період карантину впровадження обмежувальних протиепідемічних заходів на відповідній території, згідно до встановленого рівня епідеміологічної небезпеки (зелений, жовтий, помаранчевий, червоний).

Відділу інформаційної діяльності, документообігу та звернень громадян апарату райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування визначено завдання забезпечити роз’яснювальну роботу та інформування населення, щодо запровадження обмежувальних заходів на відповідній території, а також необхідності виконання протиепідемічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Житомирському районному управлінню поліції ГУНП в Житомирській області, Житомирському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області поставлено завдання забезпечити посилений контроль за дотриманням карантинних заходів на території району.

Окрім того, органам місцевого самоврядування району, Житомирському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Житомирському районному управлінню поліції ГУНП в Житомирській області визначено завдання щотижнево інформувати районну державну адміністрацію про виконання вищезгаданих заходів.